КВК «Жарт-птиця»

Час завершення: 16:00

Місце проведення заходу: м.Одеса

Опис :

Восени на базі пансіонату «Рута» у Затоці ( м.Одеса) Асоціація КВК України при підтримці Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Державної служби молоді та спорту України проводить Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВК «Жарт-птиця».

Осінні фестивалі Асоціації «КВК України» проводяться з 1994 року, і останні два роки команда КВК Херсонської загальноосвітньої школи №45 «Бригада зайців» не тільки бере участь у конкурсі, а й стає дипломантом. Вже другий рік поспіль у номінації «Найкраща акторка» перемагає учасниця «Бригади зайців». У минулому році нею стала учениця 9 класу Руснак Мар’яна, а у цьому році галерею своїх нагород збільшила капітан команди – майбутня випускниця школи Гейса Юлія. Крім того, у цьому році на конкурсі була представлена командна відео робота, яка вразила глядачів оригінальністю і свіжістю ідеї та була відібрана висококваліфікованим журі для участі у «дорослому» фестивалі.

Весело провести час, спостерігати за чудовими морськими краєвидами, а, крім того, показати свою креативність і акторські здібності веселі і кмітливі учні змогли завдяки підтримці міського учнівського парламенту та депутата Херсонської міської ради Каруноса С.А., який неодноразово допомагав учням школи у різних творчих конкусах.